Suvel puhkad? Aga Sinu veebileht?

Juulis ei lenda lind ka – onju? Vähemalt tundub, kui põhitööks on õpetajaamet või kui vaatad avalikus sektoris meilide liikumise kiirust ja kuuled lugusid sellest, kuidas automüügitehingud seisavad ning kui ootad ostukontrolli tõttu Maximas müüjat, keda ei tule ega tule… Aga mida teeb selle puhkuse ajal Sinu ettevõtte e-pood või koduleht?

Sa eeldad, et see on korras. Okei, Sul võib-olla pole isegi töötajaid tööl, kes tellimusi pakendaks hetkel ja võib-olla Sul pole üldse poodi, on vaid tavaline veebileht ning ka päringute vastu pole hetkel huvi, sest hinnapakkumist Pärnu rannast niikuinii ei viitsi teha, eksole?

Isegi siis ja eriti siis, kui ise tahad päriselt puhata, on Sul vaja, et veebileht ei saa täiendavaks segavaks faktoriks. Et spämmilaviin ei uputaks postkasti, et su kliente ei nakatataks viirusega, et Su firmal poleks mainekahju häktiud veebilehe pärast, et Su klientide andmed ei lekiks, et puhkuselt naastes oleks taas võimalik kohe päringutele vastata ja et oleksid olnud kogu aeg pildil ka nende teiste “puhkajate” jaoks, kes seal mererannas on sõbra soovitusel just sinu toote või teenuse vastu huvi hakanud tundma (sest orgaaniline reklaam seal mererannas on kõrgema conversion-rate’ga kui Google Ads näiteks).

Veendu, et sel ajal, kui Sina puhkad, vastutaks keegi täielikult Su veebilehe eest – WordPressi ja pluginate uuendused, tulemüür, katkiminekute ja rünnete puhuks korralik varundus ja taaste. Ning kõike seda selliselt, et Sa ei peaks mingeid täiendavaid ligipääse andma ja “puhkustel olevate klienditugedega” suhtlema. Sul on vaja head veebihooldusteenust!

 

Postitatud: 30. juuni 2024

Autor: mathias

Sulle meeldis see, mis lugesid?

    Soovin, et vaataksite mu lehe üle ja võtaksite võimalusel enda hooldusesse (PAKETT 2)

      Soovin, et vaataksite mu lehe üle ja võtaksite võimalusel enda hooldusesse (PAKETT 1)