Tehtud tööd (WordPress veebilehed, Woocommerce e-poed)

TuunerStuudio.ee - sõidukite tuunimine ja tuuningvaruosade e-pood Tartus.

Meie poolt kogu teostus ja ka järelhooldus. Ehitatud oma CVI põhjal Elementoriga.
Nutiklaas.ee - Väga asjalik müügile orienteeritud veebileht

Lihtne, selge, lööv. Vahendab ca 1450 päringut aastas ja teenib kliendile tulu!
Motoworks.ee - ligi 40K tootega e-pood ja koduleht asjalikule mototöökojale

Meie poolt täislahendus (planeerimine, ehitus, integratsioonid, hooldus).

GRUPP 1 - Visiitkaart-tüüpi veebileht

Mõned näited sellistest veebilehtedest, mis on hinnalt väga soodsad ja ülesehituselt kiired ja lihtsad. Me oleme ka siia pannud isikupära ja ei ole teinud “1:1 valmislahendusi“. 
Seda tüüpi veebileht sobib alustavale väikeettevõtjale, MTÜle ja juba tegutsevale väikefirmale, kes ei oota väga agressiivset külastatavuse kasvu ning kasutab veebilehte eelkõige “visiitkaardina”, samas töötab ka see veebileht turunduslikult (päringuvorm, tegevuskutsungid). Sellise veebilehe hinnaklass on 350 – 650 eur.

GRUPP 2 - turunduslikult läbimõeldud isikupärased veebid

Enamik meie poolt loodud veebilehtedest ja isegi e-poodidest kuulub siia kategooriasse – klient soovib, et loodav veebileht looks lisaväärtust, kasvataks müüki, oleks disainilt, turunduslikult ja programmikoodilt läbimõeldud ja optimeeritud ning eristuks teistest.

Sellise veebilehe/e-poe hinnaklass on 800 – 2300 eur ning valmistamine võtab keskmiselt 50 töötundi, st paar nädalat.

GRUPP 3 - keerulised e-poed, keskmisest mahukamad / nõudlikumad veebilehed

WordPress platvorm on tegelikult väga võimekas ja skaleeruv ka suurtele süsteemidele. Meie ei lähe oma arendustega “liiga pilvedesse” ja hoiame alati lihtsat joont, samas on parima tulemuse saavutamiseks tarvis lisatunde UX / UI planeerimiseks, erinevateks liidestusteks, disainielementide ja animatsioonide väga põhjalikuks läbimõtlemiseks, optimeerimiseks ning lisaarenduste testimiseks.

Väga nõudlike veebilehtede hinnad jäävad meil vahemikku 2300 kuni 3500 eur; sellise lehe valmistamisega tegeleme 1-3 kuud.

KAS USALDAD? SOOVID KA?