Tehtud tööd (WordPress veebilehed, Woocommerce e-poed)

Eluring.ee - uus ja teistmoodi hooldekodu Tartus.

Meie poolt logo, CVI, teostus ja ka järelhooldus.
Nutiklaas.ee - Järjest tuntust koguv sõprade ettevõtmine

Nutiklaasi leht aitab kaasa müügile! Lihtne, selge, lööv. Proovi avalehel "interaktiivset pulti"!
Motoworks.ee - ligi 40K tootega e-pood ja koduleht asjalikule mototöökojale

Meie poolt täislahendus (planeerimine, ehitus, integratsioonid, hooldus).

GRUPP 1 - lihtsa struktuuri ja ehitusega veebid

Mõned näited sellistest veebilehtedest, mis on hinnalt väga soodsad ja ülesehituselt kiired ja lihtsad. Me oleme ka siia pannud isikupära ja ei ole teinud “1:1 valmislahendusi”. 
Seda tüüpi veebileht sobib alustavale väikeettevõtjale, MTÜle ja juba tegutsevale väikefirmale, kes ei oota väga agressiivset külastatavuse kasvu ning kasutab veebilehte eelkõige “visiitkaardina”, samas töötab ka see veebileht turunduslikult (päringuvorm, tegevuskutsungid):

GRUPP 2 - turunduslikult läbimõeldud isikupärased veebid

Enamik veebilehtedest ja isegi e-poodidest kuulub siia kategooriasse – klient soovib, et loodav veebileht looks lisaväärtust, kasvataks müüki, oleks disainilt, turunduslikult ja programmikoodilt läbimõeldud ja optimeeritud ning eristuks teistest.

GRUPP 3 - keerulised e-poed, keskmisest mahukamad / nõudlikumad veebilehed

WordPress platvorm on tegelikult väga võimekas ja skaleeruv ka suurtele süsteemidele. Meie ei lähe oma arendustega “liiga pilvedesse” ja hoiame alati lihtsat joont, samas on parima tulemuse saavutamiseks tihti tarvis lisatunde UX / UI planeerimiseks, disainielementide ja animatsioonide väga põhjalikuks läbimõtlemiseks ning lisaarenduste testimiseks.

KAS USALDAD? SOOVID KA?